pátek 20. listopadu 2015

Vše se náhle zdá tolik nedůležité

Byla to věrná a hlavně celoživotní láska, bohužel netrvala celý můj život, pouze celý jeho život. Vždycky ho budu milovat a s láskou na něj vzpomínat. Neumím si představit, že by ho někdy někdo mohl nahradit.

Bylo mi 14, když se objevil v mém životě a já s ním strávila celé léto, za které jsem ho naučila chodit ven a poslouchat základní povely.

Zažili jsme spolu spoustu věcí, o některých jsem vám i řekla - Vzpomínka na nečekané řádění na sněhu nebo, když jsem se o něj strašně bála protože byl nemocný.


Ale on se uzdravil a všechno zvládl. Věděli jsme, že už špatně vidí, že skoro neslyší, i to že je velký pes a bude mu na jaře 13 let. Nikdo nás, ale nepřipravil, že mu třináct už nebude.

Prožila jsem si s ním svou i jeho pubertu a dvakrát jsem se od něj odstěhovala, protože na bytech, kde jsem bydlela a bydlím se mnou být nemohl...

Na tu bolest Vás nikdo nepřipraví a nikdo Vám s ní nepomůže.

A tak jsem prostě v neděli v noci o něj přišla a jedinou útěchou mi může být, že snad moc netrpěl. Pořád tomu nemůžu uvěřit, chci aby se vrátil a já mohla zabořit ruce do jeho hebkého kožíšku a dát mu pusu na jeho boxérovské čelíčko a poňuhňat mu ouška, tak jak to měl rád jen on a jak jsem to uměla jen já...

Miluju tě a vždy budu...


4 komentáře:

 1. Je mi to hrozně moc líto, ztráta zvířecího kamaráda je hrozně bolestivá :-( Utěšuj se tím, že měl krásný život plný lásky. Z psího nebíčka tě bude hlídat už napořád :-*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bylo to prostě hrozně nečekané, nebyla možnost říct sbohem, to je na tom asi nejhorší... Přála bych si vědět, že se má teď líp... A díky moc kočko za podporu.

   Vymazat
  2. Tak přesně to samý jsem si zažila taky, v únoru tohohle roku. Moc mě to mrzí, vím jaký to je :(. Žádný chlácholivý slova moc nepomůžou, tak jen přeju hodně sil :*.

   Vymazat
  3. Máš pravdu, doufám, že čas to napraví... A děkuju moc za sílu, kterou jsi mi poslala, moc si toho vážím.

   Vymazat

Děkuji za vaše komentáře, dotazy i připomínky :o)