sobota 29. října 2016

Fitness být, fitness žít a šťastná být :)

Lidičky, ten čas tak strašně letí!

Už je to 2 měsíce... U mě probíhají jako na houpačce, naprosto by je vystihlo podzimní počasí.

Chvilku svítí sluníčko a za okny zdá se, že je ještě léto, ale když vyjdete ven, tak i přes slunce cítíte jak do vašich kostí proniká chlad a velmi brzy se chcete vrátit zpět do tepla. Z ničeho nic se objeví mráček, za ním mrak a pak přijde chlad a déšť, už se vám ven ani nechce a chcete se zachumlat pod peřinu, dát si horký nápoj (čaj a nebo ještě lépe horkou čokoládu se šlehačkou a skořicí), možná si pustit nějaký film a plakat spolu s počasím...

Nemoc na počátku září mě těžce vyhodila z konceptu, ve cvičení se plácám, ale aspoň na pole dance chodím pravidelně. Pár návštěv posilovny mě asi nespasí a já si říkám, co dál?

Vzpomínám, jak mi bylo fajn, když jsem chodila pravidelně do posilovny a život měl řád. Teď často místo cvičení zůstávám v práci dýl a chodím domů za těžké tmy a ve velmi pozdní čas.

Cítím, jak jsem unavená...

Dnes strašně krásně svítilo sluníčko. Když jsem věšela prádlo, tak jsem měla jen tričko a kalhotky a bylo to strašně příjemný. Sluníčko se snažilo, co to šlo a pokoušelo se hřát ze všech sil... Já se trochu hloupě usmívala a věšela prádlo.

Teď sedím v práci a zase cítím tu únavu, kterou vždy po několika hodinách v práci. Někdy tu mám klienty, kteří mě doslova nabíjí energií, ale někdy jsem tu tak nějak sama a fakt se hraboším v papírech a ten čas tak letí a já mám pocit, že jsem nic moc neudělala...

Ale už se chystám domů, je třeba zpomalit a začít zase víc fitness žít...

Tento týden byl divnej útlum, nakonec mi nevyšel ani pole dance a to vám řeknu, to se mi fakt nelíbí.

Takže začnu 12-týdenní program znovu od začátku. Vím do čeho jdu a co mě čeká, takže se na to i těším. Jak to tedy bude vypadat?

Pondělí: volno 
Úterý: Ranní Pole Dance
Středa: Posilovna
Čtvrtek: Posilovna
Pátek: Posilovna
Sobota: volno 
Neděle: Pole Dance

Je tam ta vůle, že když čtvrtek nebo pátek v posilovně nevyjdou, tak se dá jít cvičit třeba v sobotu dopoledne a trénink v neděli je až večer. Pondělí určitě volné, protože jít večer cvičit a pak hned ráno na pole dance je nesmysl.
A zase mezi úterní ranní osmou hodinou a středečním večer je poměrně velký časový rozestup zmátořit se na posilovnu... Je to prostě krásný a růžový :D
Takže ahoj a já se brzy přihlásím s dalšími zprávami :)
Zzdenika Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za vaše komentáře, dotazy i připomínky :o)